• 14 طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

   14 طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

   برای راه اندازی 14 طرح تولیدی و صنعتی استان 207 میلیارد و 370 میلیون ریال اعتبار سرمایه گذاری شد.


   به گزارش شاتا ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری در مراسم بهره داری نمادین این طرح ها در کارخانه آرد صنعتی هفشجان از توابع شهرکرد اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح های تولیدی و صنعتی برای 124 نفر فرصت شغلی فراهم شده است.
   سید نعیم امامی اظهار کرد: به گفته وی انواع محصولات تولیدی شامل؛ پل فولادی، اسکلت فلزی در ساختمان، شیرآلات توپی، بتن سیال، مخازن فلزی تحت فشار، شربت گیاهی، بسته بندی قند و شکر، کیسه بدون بافت پلاستیک، انواع نبات، یخچال ویترینی، یخ خوراکی قالبی، مایع دستشویی و ظرفشویی، دانه بندی ماسه و شن و آرد در این واحدهای صنعتی تولید می شود.
   امامی گفت: در راستای تعهدات برنامه های سال اقتصاد مقاومتی مبنی بر راه اندازی 50 واحد صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد تاکنون 30 واحد از این تعداد بهره برداری شده و مابقی تا پایان سال افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در سال جاری 12 هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری به اشتغالزایی یکهزار نفر به صورت مستقیم و 2 هزار نفر به صورت غیرمستقیم منجر شده است.
   امامی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و 100 نفر در این استان مشغول بکار شده اند.
   وی همچنین از راه اندازی شهرک تخصصی 'سازه های فولادی' در شهر هفشجان در آینده نزدیک خبر داد.
   وی در ادامه افزود: واحد تولید آرد صنعتی هفشجان از سال 84 آغاز شد که برای اجرای این طرح حدود 110 میلیارد ریال اعتبار سرمایه گذاری ریالی و یک میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی شده است.
   وی ظرفیت این کارخانه را 25 هزار تن آرد سالانه به صورت تمام اتوماتیک عنوان کرد.
   هم اینک یکهزار و 200 واحد تولیدی و صنعتی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که مطابق آمارهای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از این تعداد 800 واحد فعال است.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: