• با حضور معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :

   بهره برداری از 5 طرح صنعتی وآغاز عملیات اجرایی طرح توسعه شهرک مصالح ساختمانی درآذربایجان شرقی

   بهره برداری از 5 طرح صنعتی وآغاز عملیات اجرایی طرح توسعه شهرک مصالح ساختمانی درآذربایجان شرقی

   همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر از 5 طرح صنعتی و تولیدی به ارزش 380 میلیارد ریال با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت در آذربایجان شرقی بهره برداری شد.

   به گزارش شاتا  ، «جعفر سرقینی» در سفر به آذربایجان شرقی واحد تولیدی نوشت افزار با ظرفیت 700 تن و سرمایه گذاری 55 میلیارد ریال، طرح توسعه آریا کمپرسور تبریز با ظرفیت تولید 200 دستگاه در سال و با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
   با بهره برداری از این واحدها در شهرک سرمایه گذاری خارجی شبستر برای 32 نفر زمینه اشتغال فراهم شد.
   همچنین عملیات اجرایی طرح توسعه شهرک مصالح ساختمانی در زمینی به مساحت 70 هکتار با سرمایه گذاری 343 میلیارد ریال دولتی برای انجام زیرساخت آغاز شد ؛ پیش بینی می شود با سرمایه گذاری 3 هزار و 500 میلیارد ریالی بخش خصوصی و بهره برداری از واحدهای تولیدی زمینه اشتغال برای 2 هزار و 425 نفر فراهم شود.
   بنا بر این گزارش ، همزمان با گرامیداشت دهه فجر از واحد لوله و پروفیل کبیر برای تولید انواع لوله های استیل و زنگ نزن و ورق های طرح دار رنگی زنگ نزن با ظرفیت تولید 87 هزار تن و سرمایه گذاری 150 میلیارد ریال بهره برداری شد و در این واحد تولیدی زمینه اشتغال برای 40 نفر فراهم شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد تولید ساخت انواع تانکر مخزن و کانتینرهای فلزی با ظرفیت تولید 3 هزار و 500 تن و سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال و طرح توسعه واحد تولید اتصالات برنجی با ظرفیت 2 هزار تن و سرمایه گذاری 120 میلیارد ریال بهره برداری شد.
   با بهره برداری از این واحدها در شهرک صنعتی آخولا واقع در جنوب غربی تبریز برای 120 نفر زمینه اشتغال فراهم شد.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: