• بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی در رشت به بهره برداری رسید

   بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی در رشت به بهره برداری رسید

   با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی، در رشت به بهره برداری رسید.

   به گزارش شاتا؛رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در آیین افتتاح رسمی بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور در رشت بر لزوم توسعه خدمات رسانی به شهروندان برای ایجاد سهولت در تأمین ارزاق عمومی در قالب توسعه فروشگاه های بزرگ تأکید کرد.
    علی منتظری با بیان افزایش شمار فروشگاه های بزرگ و عرضه مستقیم کالا در سطح استان طی سال های اخیر افزود: تا سال 92،تعداد 20 فروشگاه بزرگ با مساحت 10 هزار مترمربع در سطح استان در حال فعالیت بودند.
   وی گفت: خوشبختانه با رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در گسترش عرضه کالاهای تولید داخلی و حمایت از تولید داخلی در قالب ایجاد فروشگاه های بزرگ، از سال 92 تاکنون بیش از 100 فروشگاه با مساحت 55 هزار مترمربع در سطح استان راه اندازی گردید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در ادامه  با تأکید بر حمایت از فروشگاه های خُرد و کوچک در سطح استان بر ضرورت اولویت دهی به عرضه و فروش کالاهای تولید داخل استان توسط فروشگاه های بزرگ و هایپرهای سطح استان تأکید کرد و افزود: برای حمایت از صنایع داخل استان این مهم باید همواره مورد توجه قرار گیرد.
   وی در ادامه با اشاره به آمادگی افتتاح 19 طرح تولیدی و تجاری با سرمایه گذاری یک هزارو 100 میلیارد تومان، تصریح کرد: این طرح ها با ایجاد اشتغال مستقیم برای هزارو 500 نفر در حوزه های مختلف صنعت، معدن و تجارت آماده بهره برداری هستند.
   وی افتتاح بزرگترین صنایع سلولزی کشور و منطقه در استان گیلان را از برنامه های افتتاحی استان عنوان کرد و افزود: استان گیلان قطب صنایع سلولزی کشور است و با توجه به تأمین مواد اولیه مورد نیاز برای این صنعت عظیم در استان، شاهد اشتغالزایی گسترده در بخش زراعت چوب خواهیم بود.
   شایان ذکر است، این هایپرمارکت در فضایی برابر با 10 هزار مترمربع با ایجاد اشتغال برای 200 نفر به طور مستقیم و 600 نفر به طور غیرمستقیم  و با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریال، در بلوار شهید مدرس رشت، راه اندازی گردیده است.
    

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: