• آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

   مهندس نعمت زاده :

   آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

   آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ویژگی‌های خاص مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) گفت: ایشان همواره به خاطر مصلحت کشور و مردم از تهمت‌ها و تخریب‌ها گذشت می‌کرد.

   به گزارش "شاتا" محمدرضا نعمت‌زاده که در دوره ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) به عنوان وزیر صنایع مشغول به کار بود، در مورد شخصیت این یار دیرین امام و انقلاب و رهبری گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مرد توسعه بود و یکی از ویژگی‌های زیبای ایشان این بود که وقتی به حرف حق می‌رسید برای دفاع از آن ایستادگی می‌کرد و هزینه می‌داد.

   وی با اشاره به این‌که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره به وزرا اختیار عمل می‌داد، افزود: ایشان به معنای واقعی سعی کرد خصوصی‌سازی را در کشور پیاده‌ کند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این‌که همواره اولویت اصلی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) مصلحت کشور بود، بیان کرد: به خاطر همین مصلحت‌اندیشی در مورد جامعه و مردم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) همواره در مقابل تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت می‌کرد.

   نعمت‌زاده همچنین در مورد آخرین جلسه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره) در بخش صنعت، معدن و تجارت نیز یادآوری کرد: ایشان در اجلاس مربوط به معدن و صنایع معدنی شرکت و سخنرانی کردند و نیز در ارتباط با سیاست‌های کلی بخش معدن اظهارنظر نموده و خواستار توجه و کمک به این بخش شدند.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1691179275513 seconds.
memoryUsage : 32969Kb