• پیام تسلیت رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی

   پیام تسلیت رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی

   پیام تسلیت رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی

   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

   به گزارش " شاتا" مهدی کرباسیان باین شرح است:
   انا لله و انا الیه راجعون
   عاشقان بار سفر بربسته‌اند / رشته جان از جهان بگسسته‌اند
   خبر ارتحال و عروج ملکوتی سردار بزرگ سیاست و مدیر مدبر بحرانها، عالم مجاهد، مبارز نستوه و خستگی ناپذیر، زعیم عالیقدر، یار دیرین انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عالم ربانی حضرت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی بی نهایت موجب تأسف و تأثر عمیق شد و میلیونها نفر را ماتم زده نمود.

   آن عالم زاهد از «سابقون» انقلاب اسلامی و از یاران و همراهان دیرین بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی بود که در روزها و سال‌های نخست انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی با مجاهدت و ایفای نقش موثر در مناصب و مسئولیت‌های مهم، از هیچ تلاشی برای خدمت به نظام و انقلاب فروگذار نکرد و عمری را با فروتنی در راه توسعه و آبادانی ایران اسلامی گام برداشت و اینک با روحی شاد و مطمئن به سوی ملکوت اعلی پیوست.
   اینجانب به نمایندگی از جامعه و خانواده بزرگ معدن و صنایع معدنی ایران، این ضایعه و مصیبت جبران ناپذیر و جانسوز را به حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، دوستداران و عاشقان و بالاخص خاندان معظم و معزای آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای جمیع بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین مسئلت می‌نمایم.نامش را در تاریخ ایران‌زمین زنده و جاوید نگاه خواهیم داشت. خدایش او را در جوار رحمت خویش قرینِ نعمتی ابدی سازد که بایسته چنین رفعتی است.

    

   مهدی کرباسیان
   ریاست سازمان توسعه و نوسازی معادن  و صنایع معدنی ایران  

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.362447977066 seconds.
memoryUsage : 32710Kb