• پرداخت 3 هزارو 400 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی سمنان

   پرداخت 3 هزارو 400 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی سمنان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 3 هزارو 400 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان خبر داد.


   به گزارش شاتا از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، بهروز اسودی با ابراز رضایت از عملکرد بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید اظهار کرد: از یک هزار و 803 واحد تولیدی که برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌ها معرفی شده‌اند تاکنون 633 واحد تولیدی تسهیلاتی به ارزش بیش از سه‌هزار و 400 میلیارد ریال تحت‌عنوان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده‌اند.
   وی خاطرنشان کرد: از این تعداد 151 واحد مربوط به بخش صنعت و 482 واحد مربوط به بخش کشاورزی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان همچنین از بررسی مشکلات هفت واحد تولیدی استان سمنان در چهل و ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان آرادان خبر داد و افزود: این نشست اخیرا برگزار و در آن مشکلات واحدهای مشکل‌دار آرادان مورد بررسی قرار گرفت.
   اسودی ادامه داد: با بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرستان آرادان، بیش از 90 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 65 واحد تولیدی شهرستان آرادان اختصاص یافت.
   وی اظهار کرد: امور بانکی و تسهیلات، تأمین اجتماعی، مالیات و زیربنایی مهمترین مسائل و مشکلات مطرح شده توسط واحدهای تولیدی در این جلسه بود.
   دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان ادامه داد: در چهل و پنج جلسه قبلی این کارگروه، مشکلات 297 واحد تولیدی استان با 727 مصوبه بررسی شده است که 46 درصد مصوبات اجرایی شده است.
   اسودی اضافه کرد: در این جلسه عملکرد بانک‌های عامل استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید بررسی و گزارش کمیته پایش تسهیلات رونق تولید نیز ارائه شد.
    

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.9225709438324 seconds.
memoryUsage : 32217Kb