• برپایی دومین نمایشگاه توانمندی های هرمزگان در شهر خصب عمان

   برپایی دومین نمایشگاه توانمندی های هرمزگان در شهر خصب عمان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان به همراه 60 فعال بخش خصوصی و دولتی و تجاری در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه توانمدی های هرمزگان در خصب عمان حضور یافت.


   به گزارش شاتا ، خلیل قاسمی مهمترین اهداف سفر را بازاریابی، عرضه توانمندیهای استان هرمزگان، ارتقای سطح تجاری دو کشور در زمینه های تجاری، صنعتی، کشاورزی و گردشگری عنوان کرد.
   شایان ذکر است: نمایشگاه توانمندیهای استان هرمزگان در قالب 30 غرفه در استان مسندم شهر خصب از دوشنبه 20 لغایت 24 دی ماه برپا شد. دومین نمایشگاه انرژی با محوریت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و برق از هشتم اسفندماه سال جاری در منطقه آزاد اروند برگزار می شود.
   بزودی شاهد افتتاح اولین واحد تولید بریکت گرم خواهیم بود
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تحقق 1.5 میلیون تن فولاد از ده میلیون تن استان تا بهمن ماه سالجاری خبر داد.
   خلیل قاسمی با اعلام مراحل پایانی اجرا شرکت صبا فولاد خلیج فارس تصریح کرد: فاز اول پروژه شرکت صبا فولاد خلیج با تولید 5/1 میلیون تن آهن اسفنجی (بریکت گرم) با اشتغال 350 نفر به بهره برداری خواهد رسید.
   وی میزان سرمایه گذاری این پروژه را 4 هزار و 700 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این پروژه با سرمایه شرکت سرمایه گذاری و صندوق بازنشستگی کشوری انجام شده و در حال حاضر با پیشرفت 93 درصد در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در مراحل پایانی اجرا می باشد.
   وی افزود: در حال حاضر شرکت صبا فولاد خلیج فارس در مرحله قسمت سرد و گرم تجهیزات و ماشین آلات
   می باشد و طبق برنامه ریزی های بعمل آمده شاهد افتتاح و راه اندازی آن در بهمن ماه سالجاری خواهیم بود.
   قاسمی عنوان کرد: در صورت راه اندازی این طرح شاهد افتتاح اولین واحد تولید بریکت گرم (HBI ) با رویکرد صادراتی در استان خواهیم بود.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6900639533997 seconds.
memoryUsage : 32216Kb