• مشکلات یک هزار و 184 واحد تولیدی تهران بررسی شد

   مشکلات یک هزار و 184 واحد تولیدی تهران بررسی شد

   در هفدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران، مشکلات یک هزار و 184 واحد تولیدی این استان بررسی شده است.

    به گزارش شاتا از سازمان صنعت ،معدن وتجارت تهران در این جلسه مس فروش دبیر ستاد تسهیل استان تهران  گفت: از ابتدای سال جاری هفده جلسه با حضور استاندار و 158جلسه درمجموع کمیته تخصصی برگزارشده که مجموع مصوبات آن یک هزار و 500موردبوده است که ازاین تعداد 797 مصوبه اجرایی گردیده است. همچنین دراین جلسات مسائل هزار و  184 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرا رگرفته است.
   مهندس مس فروش درادامه خاطر نشان کرد: مشکلات مطروحه در این جلسه در حوزه بانکها با 47درصد، امور مالیاتی 22درصد و تامین اجتماعی 22درصدو بقیه درسایر موارد بوده است.
   شایان ذکر است در این جلسه مشکلات و موضوعات 12 واحد تولیدی که درخصوص بانکها و مالیات و بیمه تامین اجتماعی بود مورد بررسی و مصوبات آن جهت اجرا ابلاغ شد .
    بررسی مشکلات شهرک صنعتی عباس آباد
   با حضور هاشمی استاندار تهران و رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران ، مهندس قاهری رئیس شرکت شهرکهای صنعتی استان و هیات امناء شهرک صنعتی عباس آباد جلسه بررسی مشکلات شهرک برگزارشد.

   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران اعلام کرد:  به منظور طرح مشکلات و رفع کاستی های موجود درشهرک صنعتی عباس آباد ( پاکدشت) جلسه ای در استاندار تهران برگزار و در ابتدا هیات امناء شهرک موضوعات و مشکلات خود را در خصوص برق، آب و راه کمربندی پاکدشت مطرح نمودند.
   دراین گزارش آمده است: استاندار تهران نیز برای رفع این مشکلات راه کارها و دستورات لازم صادر و مقررشد موضوع آب و برق شهرک از طریق وزارت نیرو مکاتبه و پیگیری لازم انجام شود تا در سفر استانی ریاست محترم جمهوری نیز مصوبات آن اجرایی گردد و درخصوص راه دسترسی به شهرک ( پل سیمان) نیز از طریق شهرداری منطقه و وزارت راه و شهرسازی اقدام لازم صورت گیرد


    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6158220767975 seconds.
memoryUsage : 32216Kb