• ساماندهی انبارها ومراکز نگهداری کالا در استان قم

   ساماندهی انبارها ومراکز نگهداری کالا در استان قم

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: حوزه انبارها و نگهداری کالا در استان قم با استفاده ازسامانه ای جامع و یکپارچه ساماندهی می شود.

   به گزارش "شاتا"  امیر محمدی چهر امکان پیش بینی های صحیح به منظور ارائه دقیق آمار کالاهای مورد نیاز مصرف مردم و میزان موجودی کالاو مواد اولیه در کشور به تولیدکنندگان از مزایای این سامانه است.
   وی با اشاره به مدیریت لحظه ای  موجودی کالاها در انبارها افزود: یکی از اثرات مثبت آن تامین به موقع نیازهای استان و برنامه¬ریزی صحیح عملیات توزیع مایحتاج مهم مردم نظیر آرد، گوشت، مرغ وکالاهای ضروری است.
   وی منظور از انبارها و مراکز نگهداری کالا را تمامی مراکزبارگیری، تخلیه‌، نگهداری یا ذخیره‌سازی کالا ذکر و اضافه کرد : این مراکز شامل انبارها، سیلوها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی، کارخانه¬ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی است.
   محمدی چهر افزود: طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است با همکاری دستگاه‌های اجرائی ذیربط و با استفاده از سامانه نرم‌افزاری به شناسه‌دارکردن تمامی انبارها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا، نوع و میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن با هدف شناسایی کالاهای قاچاق اقدام نماید.
   وی در پایان یاد آور شد : مالکین و بهره¬برداران انبارها و مراکز نگهداری کالا به منظور مشارکت می¬توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.nwms.ir مراکز خود را ثبت کنند و در زمان ثبت¬نام اطلاعات هویتی اشخاص دریافت شده و اعتبار آن¬ها مورد بررسی قرار دهند.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6084020137787 seconds.
memoryUsage : 32217Kb