• تاریخ خبر: ۱۹ دی ۱۳۹۵
   زمان خبر: 10:52

   ساماندهی انبارها ومراکز نگهداری کالا در استان قم

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: حوزه انبارها و نگهداری کالا در استان قم با استفاده ازسامانه ای جامع و یکپارچه ساماندهی می شود.
   ساماندهی انبارها ومراکز نگهداری کالا در استان قم

   به گزارش "شاتا"  امیر محمدی چهر امکان پیش بینی های صحیح به منظور ارائه دقیق آمار کالاهای مورد نیاز مصرف مردم و میزان موجودی کالاو مواد اولیه در کشور به تولیدکنندگان از مزایای این سامانه است.
   وی با اشاره به مدیریت لحظه ای  موجودی کالاها در انبارها افزود: یکی از اثرات مثبت آن تامین به موقع نیازهای استان و برنامه¬ریزی صحیح عملیات توزیع مایحتاج مهم مردم نظیر آرد، گوشت، مرغ وکالاهای ضروری است.
   وی منظور از انبارها و مراکز نگهداری کالا را تمامی مراکزبارگیری، تخلیه‌، نگهداری یا ذخیره‌سازی کالا ذکر و اضافه کرد : این مراکز شامل انبارها، سیلوها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی، کارخانه¬ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی است.
   محمدی چهر افزود: طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است با همکاری دستگاه‌های اجرائی ذیربط و با استفاده از سامانه نرم‌افزاری به شناسه‌دارکردن تمامی انبارها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا، نوع و میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن با هدف شناسایی کالاهای قاچاق اقدام نماید.
   وی در پایان یاد آور شد : مالکین و بهره¬برداران انبارها و مراکز نگهداری کالا به منظور مشارکت می¬توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.nwms.ir مراکز خود را ثبت کنند و در زمان ثبت¬نام اطلاعات هویتی اشخاص دریافت شده و اعتبار آن¬ها مورد بررسی قرار دهند.
    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram