• عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

   توسعه و تثبیت اشتغال با ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی میسر است

   توسعه و تثبیت اشتغال با ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی میسر است

   نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب وعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و تثبیت اشتغال کشور با مصرف کالای ایرانی میسر است.

   به گزارش  شاتا از ایرنا ؛ سیدمهدی مقدسی افزود: توجه به ساخت داخل رشد اقتصادی را برای کشور را به همراه دارد که این مهم نیازمند فرهنگ سازی و ایجاد باورملی برای مصرف کننده و دولت است.
   وی ادامه داد: هزینه کرد منابع کشور برای خرید کالاهای بی کیفیت کشورهای دیگر و ورود کالاهای قاچاق از عوامل مهمی هستند که به اقتصاد و تولید ملی ضربه وارد کرده و بازارکار برای دیگر کشورها ایجاد می کند.
   نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشورهای پیشرفته با فرهنگ سازی استفاده از کالای داخلی بر کیفیت کالاهای افزوده و رونق تولید و اقتصاد را برای صنایع و کشور خود به وجود آورده اند.
   مقدسی گفت: نیاز است با الگو برداری از کشورهای پیشرفته فرهنگ سازی و استفاده از کالاهای داخلی سرلوحه کار مردم و مسئولان کشور قرار گیرد.
   وی ادامه داد: تولیدکنندگان نیز باید نسبت به ارتقای سطح کیفی محصولات خود اقدام کرده و محصولی که قابل رقابت با کالاهای دیگر باشد را تولید کنند.
   نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: فرهنگ سازی برای مصرف کالای ایرانی بزرگترین خدمت برای ایجاد اشتغال و جلوگیری از بیکاری است.
   دبیرفراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تولید کنندگان برای تحقیق توسعه و افزایش کیفیت تولیدات خود باید گام های جدی بردارند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6309440135956 seconds.
memoryUsage : 32495Kb