• زنجان با سرمایه گذاری ژاپنی ها به قطب دخانیات کشور تبدیل می شود

   زنجان با سرمایه گذاری ژاپنی ها به قطب دخانیات کشور تبدیل می شود

   زنجان با سرمایه گذاری ژاپنی ها به قطب دخانیات کشور تبدیل می شود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با واگذاری 100 درصد سهام شرکت آرین توتون صنعت به شرکت تنباکوی ژاپن، زنجان به قطب دخانیات کشور تبدیل می شود.

   به گزارش شاتا ؛«ناصر فغفوری»  با اعلام این خبر، افزود :  آرین توتون صنعت که سه خط فعال، نیمه فعال و تعطیل داشت با گسترش خط تولید خود آن را به 9 خط تبدیل کرد و میزان اشتغالزایی خود را از 90 نفر به 240 نفر افزایش داده است.
   وی یادآورشد: ارزش افزوده ای که این شرکت به امور مالیاتی طی سه ماه پرداخت می کند به بیش از 200 میلیارد ریال می رسد.
   فغفوری با بیان اینکه سرمایه گذاران این شرکت قصد تبدیل کردن این استان به قطب دخانیات کشور را دارند، اظهار کرد: اینکه خودمان دخانیات را تولید کنیم، بهتر است چرا که می توانیم بر نحوه تولید و مواد اولیه مورد استفاده آن نظارت کنیم، سموم آن را از بین ببریم و در کنار کنترل بهداشت و سلامت مردم، مانع از خروج ارز و جلوگیری از ورود سیگار قاچاق شویم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به واگذاری 100 درصد سهام این شرکت به شرکت تنباکوی ژاپن GTI طی حدود یک سال قبل اشاره کرد و گفت: مهمترین سهام دار این شرکت، دولت ژاپن است از این پس محصولات آرین توتون صنعت با فعالیت این سرمایه گذاران فعالیت می کند.
   وی خاطرنشان کرد: ارزش سهام واگذار شده به شرکت ژاپنی به بیش از سه هزار میلیارد ریال برآورد می شود.
   فغفوری ادامه داد: این مبلغ، بخشی از سرمایه گذاری خارجی وارد شده به این استان محسوب می شود اما چون نقل و انتقال در خصوص یک شرکت ایرانی است، مراحل جابجایی سرمایه گذاری در دست اجرا بوده و هنوز سرمایه گذاری ارزی آن برآورد نشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هم اکنون این شرکت یک شرکت با سرمایه گذاری 100 درصد خارجی محسوب می شود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1628179550171 seconds.
memoryUsage : 32701Kb