• برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی در تهران

   برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی در تهران

   برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی در تهران

   دهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌الملی تهران آغاز به کار می کند.


   به گزارش شاتا از سازمان توسعه تجارت، گروه‌های کالایی قابل نمایش در این نمایشگاه شامل انواع تجهیزات فروشگاهی، نرم افزارها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز تجاری و سازه‌های فروشگاهی است که با مشارکت 63 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، ترکیه، اتریش، فرانسه، تایوان و کره جنوبی دایر خواهد شد.
   بر این اساس نمایشگاه مذکور با هدف آشنایی مصرف‌کنندگان با کالاها و خدمات با کیفیت و مطابق با استانداردهای داخلی و بین‌المللی، معرفی محصولات تولیدی ـ صادراتی قابل رقابت در بازارهای جهانی، خرید آسان و سریع، تأمین سلایق مصرف‌کنندگان و ایجاد نشاط جمعی در مجتمع‌های فروشگاهی برگزار می‌شود.
   ایجاد رقابت در تولید برای دسترسی به نیازهای واقعی مصرف‌کنندگان، ترویج فرهنگ خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آشنایی با خدمات قابل ارائه در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، کنترل و نظارت سازمان‌یافته بر بهداشت و سلامت کالاها به صورت عملی، نرخ‌گذاری و نظارت در قیمت‌ها، آشنایی با آخرین تکنولوژی‌ها در زمینه تجهیزات فروشگاهی از دیگر اهداف این نمایشگاه عنوان شده است.
   بر اساس این گزارش این نمایشگاه از 15 دی به مدت 4 روز در فضایی به وسعت بیش از 5 هزار مترمربع  برگزار خواهد شد که رشد بیش از 10 درصد در فضای نمایشگاه را نسبت به سال گذشته داشته است.
   برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی با توجه به اهمیت ایجاد مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به‌عنوان یکی از ملزومات زندگی در شهرها، برای دسترسی آسان و سریع شهروندان به کالاها و خدمات مورد نیاز، کاهش میزان رفت و آمدهای عمومی، کاهش آلودگی هوا و  مصرف سوخت و انرژی و ... از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4501061439514 seconds.
memoryUsage : 32703Kb