• تاریخ خبر: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
   زمان خبر: 13:48

   تجلیل از30 صادر کننده نمونه استان تهران

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت تهران در گفت و گوی اختصاصی با شاتاگفت : در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران از30 صادر کننده نمونه این استان تقدیر می شود.
   تجلیل از30 صادر کننده نمونه استان تهران

   به گزارش شاتا، خلیل پرتوزاده با بیان این مطلب افزود: همه ساله برنامه تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان تهران برگزار می‌شود امسال هم مانند سنوات قبل این برنامه درمحل هتل اسپیناس با حضور مدیران کشور و استانی و جمعی از صادرکنندگان استان تهران برگزار می گردد.
   وی گفت: این صادرکنندگان در قالب 16 گروه کالایی و خدمات در زمان مقرر در سایت مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند و مدارک را به همکاران ما در سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت تهران  ارائه داده‌اند.
   پرتوزاده گفت : 18 نفراز این 30 شرکت صادرکننده نمونه و  8 شرکت شایسته تقدیر و  4 نفر از کسانی که در سالهای گذشته صادرکننده نمونه بودند و چون از استان تهران شرکت کردند در این مراسم از آنها تقدیر می شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،‌ معدن و تجارت تهران  در ادامه در ارتباط با بحث تجارت در استان تهران خاطر نشان کرد : 2 هزار و 227 مورد کارت بازرگانی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران صادر شده و 5 هزار و 329 مورد کارت بازرگانی تمدید شده است.
   وی گفت : در سالجاری 6 همایش تجاری توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار شد که  2 همایش با روسیه بود و یک مورد اعزام هیات تجاری به این کشور داشتیم.
   پرتوزاده در بحث ثبت‌سفارش افزود :  در مجموع 53 درصد ثبت سفارش ها ی کشور از نظر تعداد در استان تهران بوده که  106 هزار و 89 مورد ثبت سفارش تهران به ارزش 24 میلیارد و 600 میلیون دلار انجام شده است  و در واقع به لحاظ  ارزشی 66 درصد از سهم ثبت سفارش کشور در استان تهران انجام شده است.


    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram