• تجلیل از30 صادر کننده نمونه استان تهران

   تجلیل از30 صادر کننده نمونه استان تهران

   تجلیل از30 صادر کننده نمونه استان تهران

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت تهران در گفت و گوی اختصاصی با شاتاگفت : در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران از30 صادر کننده نمونه این استان تقدیر می شود.

   به گزارش شاتا، خلیل پرتوزاده با بیان این مطلب افزود: همه ساله برنامه تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان تهران برگزار می‌شود امسال هم مانند سنوات قبل این برنامه درمحل هتل اسپیناس با حضور مدیران کشور و استانی و جمعی از صادرکنندگان استان تهران برگزار می گردد.
   وی گفت: این صادرکنندگان در قالب 16 گروه کالایی و خدمات در زمان مقرر در سایت مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند و مدارک را به همکاران ما در سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت تهران  ارائه داده‌اند.
   پرتوزاده گفت : 18 نفراز این 30 شرکت صادرکننده نمونه و  8 شرکت شایسته تقدیر و  4 نفر از کسانی که در سالهای گذشته صادرکننده نمونه بودند و چون از استان تهران شرکت کردند در این مراسم از آنها تقدیر می شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،‌ معدن و تجارت تهران  در ادامه در ارتباط با بحث تجارت در استان تهران خاطر نشان کرد : 2 هزار و 227 مورد کارت بازرگانی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران صادر شده و 5 هزار و 329 مورد کارت بازرگانی تمدید شده است.
   وی گفت : در سالجاری 6 همایش تجاری توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار شد که  2 همایش با روسیه بود و یک مورد اعزام هیات تجاری به این کشور داشتیم.
   پرتوزاده در بحث ثبت‌سفارش افزود :  در مجموع 53 درصد ثبت سفارش ها ی کشور از نظر تعداد در استان تهران بوده که  106 هزار و 89 مورد ثبت سفارش تهران به ارزش 24 میلیارد و 600 میلیون دلار انجام شده است  و در واقع به لحاظ  ارزشی 66 درصد از سهم ثبت سفارش کشور در استان تهران انجام شده است.


    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 3.2368769645691 seconds.
memoryUsage : 32702Kb