• بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی

   بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی

   بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی در استان خراسان‌جنوبی بازدید کرد.

   به گزارش شاتا؛ معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰ هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط تعطیل و نیمه تعطیل کشور در اجرای طرح رونق تولید به چرخه اقتصادی کشور بازگشت.
   محمدرضا فیاض در حاشیه بازدید از خط تولید کارخانه کویرتایر گفت: از ابتدای امسال و با تاکید و توصیه مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دولت تمهیدات ویژه ای برای رونق اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط فراهم کرد.
   وی با بیان اینکه وزارت صنعت ،  معدن و تجارت ماموریت یافت تا 7 هزار و 500 واحد تولیدی کوچک و متوسط تعطیل و نیمه تعطیل کشور را به تولید مجدد برگرداند و محصولات آنان را وارد بازار کند گفت: در این راستا طرح رونق تولید در کشور اجرا شد و در حال حاضر با پرداخت تسهیلات رونق از تعداد  پیش‌بینی شده در این طرح نیزپیشی گرفتیم.
   فیاض با اشاره به اینکه تسهیلات پرداخت شده بیش از 300 واحد صنعتی و تولیدی کوچک و متوسط خراسان جنوبی را فعال و به چرخه تولید بازگردانده است افزود: 300 میلیارد تومان تسهیلات برای فعال کردن این تعداد واحد صنعتی خراسان جنوبی تامین و پرداخت شده است.
   وی با بیان اینکه خراسان جنوبی در جهت اجرای طرح‌های صنعتی و معدنی جزو استان‌های متوسط و رو به بالای کشور محسوب می‌شود افزود: امید است تا پایان امسال کارخانه سیمان باقران به بهره‌برداری برسد.
   وی حل مشکلات واحدهای مهم و بزرگ صنعتی، اجرای طرح رونق و نیز اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی را از اولویت‌های مهم کاری این وزارتخانه دانست.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: