• صدور حدود 900 پروانه کسب صنفی در خراسان جنوبی

   صدور حدود 900 پروانه کسب صنفی در خراسان جنوبی

   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت:در 3 ماهه نخست سال جاری قریب به 900پروانه کسب صنفی در خراسان جنوبی صادر گردید.

   به گزارش شاتا؛ «مهدی ماهگلی»  با بیان اینکه بازار نقشی اثرگذار در رونق کسب و کار و اشتغال مهمترین هدف دولت در سال 95 است افزود برآورده ساختن انتظارات مردم و مصرف کنندگان مهمترین رسالت اصناف است .
   وی با اشاره به اینکه بازار در طول تاریخ همواره یکی از ارکان اساسی و جدایی ناپذیر جامعه اسلامی بوده و اکنون نیز به عنوان عنصری تعیین کننده به طرق مختلف در درون جامعه در حال نقش آفرینی است افزود : هدف دولت توانمندسازی و تقویت تشکل های خصوصی و مردم نهاد در سطح جامعه است .
   ماهگلی افزود : در راستای سیاست های دولت تدبیر وامید  طی  سه ماهه نخست سال جاری در استان خراسان جنوبی تعداد 897 پروانه کسب صادر  شد که از این تعداد 166 پروانه تولیدی  437 پروانه توزیعی و 294 پروانه خدماتی و خدمات فنی بوده است.
   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت:با صدور این پروانه کسب ها حدود 1300 نفر در سطح واحدهای صنفی مشغول کسب و کار گردیده اند .
   مهدی ماهگلی افزود:  شهرستان بیرجند وقاین بترتیب با 406 و159مورد بیشترین پروانه های صادره وشهرستانهای زیرکوه وخوسف با 18 و13 پروانه کمترین پروانه های صادر در این مدت بوده است.
   ماهگلی ابراز امیدواری کرد ؛ این قشر عظیم با یک برنامه ریزی و هدفگذاری مطلوب در سال جدید بتوانند باعث رونق فضای کسب و کار ، و تحرک و پویایی جامعه شوند و ا هدا ف و سیاست دولت را در زمینه رونق کسب و کار فراهم آورند.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.5345039367676 seconds.
memoryUsage : 46446Kb