• دکتر موفق در دیدار با نایب رئیس فدراسیون اقتصادی روسیه اعلام کرد:

   همه اقلام کالایی مدنظر روسیه در استان البرز تولید می شود

   همه اقلام کالایی مدنظر روسیه در استان البرز تولید می شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک نایب رئیس فدراسیون بین المللی صنعتگران و مبتکران اقتصادی روسیه با مدیران اقتصادی استان البرز اعلام کرد: طبق بررسی های به عمل آمده و براساس ملزومات کالایی مورد نیاز کشور روسیه جهت واردات؛ می توان گفت تمامی اقلام کالایی مد نظر در استان البرز تولید می شود.

   به گزارش شاتا؛ «ایرج موفق» در این جلسه اظهار داشت: یکی از از برنامه های عملیاتی جهت ورود به فاز اجرایی همکاری های مشترک تجاری و صنعت راه اندازی دفتر مشترک همکاری است.
   وی افزود: این دفتر با احصاء موارد مد نظر اعم از رعایت معیارهای بسته بندی و استاندارد سازی محصولات ارائه شده، می تواند به قوام و دوام همکاری طرفین کمک قابل توجهی نماید.
   موفق با معرفی برخی شاخصه های اصلی تولیدی و تجاری استان البرز، خاطر نشان کرد: ظرفیت های موجود باید به بهترین نحو در دستور کار طرفین جهت ارتقاء حجم مبادلات تجاری قرار گیرد.
   وی با اعلام این نکته که هم اکنون بالغ بر 100 برند ملی و بین المللی در استان البرز فعالند، گفت: 600 واحد صنعتی فعال در حوزه مواد غذایی یک فرصت مناسب جهت تامین بسیاری از اقلام کالایی مدنظر کشور روسیه هستند.
   این مقام مسئول در پایان یادآور شد: در حوزه صنایع دارویی، صنایع آردسازی، ماکارونی، محصولات ساختمانی و بسیاری دیگر از کالاهای صنعتی، البرز پیشگام بوده و می تواند شریک تجاری خوبی برای طرف مقابل باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: