• دیدار وزیر صنعت ،معدن وتجارت با وزیر توسعه اقتصادی روسیه

   دیدار وزیر صنعت ،معدن وتجارت با وزیر توسعه اقتصادی روسیه

   دیدار وزیر صنعت ،معدن وتجارت با وزیر توسعه اقتصادی روسیه

   وزیر صنعت ،معدن وتجارت در حاشیه بیستمین همایش بزرگ اقتصادی روسیه در سن پترزبورگ با وزیر توسعه اقتصادی روسیه دیدار کرد.


   به گزارش شاتا از خبرگزاری صدا و سیما؛ مهندس  نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان با وزیر توسعه اقتصادی فدراسیون روسیه دیدار کرد.
   در این دیدار که در حاشیه بیستمین همایش بزرگ اقتصادی روسیه در سن پترزبورگ برگزار شد، دو طرف بر برداشتن موانع مبادلات ارزی بین بانکهای عمده ایران و روسیه و ایجاد تسهیلات تجاری- اقتصادی بین دو کشور تاکید کردند.
   مهندس نعمت زاده با مثبت خواندن نتایج مذاکراتش با الکسی اولوکایف وزیر توسعه اقتصادی روسیه گفت: وزیر توسعه اقتصادی روسیه بر فعال کردن روابط بانکی دو کشور تاکید کرد وقول داده است تا بانکهای اصلی روسی را برای ایجاد همکاری با بانکهای ایرانی ترغیب کند.
   وی همچنین از ایجاد کریدور سبز با گمرک روسیه خبر داد و گفت: ما برای اجرای این توافق امروز در سن پترزبورگ مذاکره کردیم چرا که این موضوع باعث رونق صادرات ایران به روسیه خواهد شد.
   همایش بین المللی اقتصاد سن پترزبورگ که از دیروز آغاز شده است میزبان شرکت کننده هائی ازکشوهایی همچون جمهوری اسلامی ایران، آمریکا، فرانسه، سوئیس، ژاپن، انگلیس، آلمان، ایتالیا، هند، هلند، فنلاند، بلژیک، چین، قزاقستان، دانمارک، یونان، امارات متحده عربی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: