• استاندار همدان:

   ۳۸۰ واحد تولیدی استان همدان احیا شد

   ۳۸۰ واحد تولیدی استان همدان احیا شد

   استاندار همدان با بیان اینکه ستاد رفع موانع تولید بصورت هفتگی در استانداری همدان تشکیل می‌شود،گفت: ۳۸۰ واحد تولیدی در استان همدان از تسهیلات بانکی استفاده کرده اند.

   به گزارش شاتا؛ « محمد ناصر نیکبخت  » در همایش طلایه داران تبلیغ، حضور روحانیت در عرصه‌های مختلف را عامل تداوم انقلاب اسلامی دانست و افزود:در طول تاریخ روحانیت، رسالت عظیم روشنگری جامعه را عهده‌دار بوده است که پس از دهه 40 به صورت جدی وارد عرصه هدایت جامعه در زمینه سیاسی، شدند و نتیجه آن پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود.
   وی عامل حضور مردم در قیام سال 42 را ارادت آنها به جامعه روحانیت بیان کرد و اظهار داشت: رژیم طاغوت در عین ناباوری دنیا، با دست خالی مردم سقوط کرد و عامل پیروزی این جریان، رهبری مردم  توسط  مردی بود که اسطوره خداشناسی بود و اتصال به خداوندسبب شد بر خلاف جریان های مبارز گذشته قدرتی حق‌طلب، برای اولین بار در دنیا شکل  بگیرد.
   استاندار همدان رسالت روحانیون و طلاب را حفظ انقلاب دانست و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون تلاش‌ها و تحمل مصائب توسط جامعه است که در حال حاضر تداوم آن نیز با حمایت آنها امکان پذیر است و هر دولتی که بر سر کار بیاید توسط روحانیت باید حمایت شود زیرا عملکرد هر دولت به حساب روحانیت نیز نوشته می‌شود.
   این مقام مسئول با بیان اینکه نمی‌توان دولت را از روحانیت جدا کرد همانطور که مقام معظم رهبری از تمامی دولت‌ها حمایت می‌کنند،گفت:روحانتی نیز هم گام با دولت‌ها  در جایی که لازم به نقد است با ارشاد و آنجا که به حمایت نیاز است با پشتیبانی و تشویق خود دولت را یاری کنند.
   وی با اشاره به اینکه دولت به تنهایی قادر به اجرایی ساختن اقتصاد مقاومتی نیست اظهار داشت:حضور جامعه طلاب و مبلغین نقشی اساسی را در تبیین اقتصاد مقاومتی می‌تواند ایفا کند بنابراین انتظار می‌رود که جامعه روحانیت دولت را حمایت کند.
   استاندار همدان با اعلام اینکه اقتصاد مقاومتی در همدان روندی خوبی را طی کرده است، گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و سند چسم انداز توسعه، ما باید به رشد اقتصادی 8 درصد برسیم که از الزامات آن 900 هزار میلیار تومان بودجه سالانه است.
   وی حاصل اولین اقدامات اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی را اشتغال 850 تا هزار نفر را به صورت ماهایانه در همدان اعلام کرد و افزود: پس از صدور دستور برنامه اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری در سال 92 اولین جلسه سرمایه‌گذاری در استان همدان در فروردین 93با حضور 17 کشور تشکیل شد که در نهایت با سرمایه‌گذاری 5 کشور دستاوردهای خوبی را به دنبال داشت.
   وی با اعلام اینکه 380 واحد تولیدی در استان همدان احیا شده افزود:هر هفته ستاد رفع موانع در استانداری همدان تشکیل و به بررسی مشکلات آنها می‌پردازد که از جمله دستاوردهای آن می‌توان به اعطای تسهیلات بانکی به 380 واحد تولیدی که قادر به دریافت وام و تسهیلات نبودند اشاره کرد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: