• صنعت، معدن و تجارت استان فارس،سازمان قابل تقدیر HSEE معرفی شد

   صنعت، معدن و تجارت استان فارس،سازمان قابل تقدیر HSEE معرفی شد

   مهندس« محمدرضا نعمت زاده » وزیر صنعت معدن و تجارت کشور با ارسال نامه ای از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به دلیل عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد.

   به گزارش شاتا؛ در نامه وزیر صنعت معدن و تجارت آمده است: ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور به دور از حوادث شغلی و پیامدهای زیست محیطی، ماموریتی بزرگ است ، که بایستی در اجرای آن برعهد خود در ارتقای سطح تعالی وارائه اگویی ملی همچنان پایدار ومصمم باقی مانده تا درآینده ای نه چندان دور جهت تحقق ماموریتهای پیش رو مبنی بر تبدیل شدن به یک مدل فراملی جامعه عمل بپوشانیم .
   بدین وسیله کسب عنوان سازمان قابل تقدیر HSEEرا در نخستین ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی سازمان های استانی تابعه در سال 1393 را شایسه تبریک دانسته و از درگاه خداوند منان توفیقات روزافزون شما را خواستارم.
   ارزیابی عملکرد وزارت صنعت ، معدن و تجارت با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند: استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSEE، توجه به نقش کلیدی آموزش در فرهنگ سازی حوزه HSEE، آمار حوادث سال 93، بررسی پرونده معاینات سلامت کارگران و بیماریهای وابسته به شغل، شکایت های زیست محیطی، شرایط آب و هوایی و ... اقدام نموده است.
   لازم به توضیح است اداره HSEE، چهار موضوع اساسی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ادارات و دستگاه‌های اجرایی را پیگیری می‌کند و البته ادارات مرتبط با موضوعی خاص، در آن موضوع بیشتر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
    
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: