• ضرورت حمایت از واحد های کار آفرین استان تهران

   دومین جلسه شورای اداری سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران با حضور رئیس سازمان ، معاونین و روسای ادارت ستادی و تابعه در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد.

    

   به گزارش شاتا از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران ، آقای مس فروش در این جلسه بیان داشت تفاوتی بین صنوف تولیدی و صنایع قائل نیستیم
   وی همچنین با بیان اینکه امتیازاتی که درحوزه تولید برای وجود دارد باید در حوزه صنوف تولیدی نیز تسری یابد ادامه داد: از موجودیت کلی واحد های تولیدی که ثروت آفرین و کار آفرین هستند با قدرت دفاع می کنیم.
   وی گفت : بحث مهم شهرستان پردیس پیگیری صدور مجوز برای صنایع خارج مصوب می باشد و شهرک فن آوری پردیس زیر ساختهای مناسب برای گسترش صنایع دانش بینان را دارا می باشد
   رئیس سازمان ضمن تاکید به برنامه های ابلاغی حوزه اقصاد مقاومتی از طرف معاون اول ریاست جمهوری خواستار برگزاری جلسات ستاد تسهیل شهرستان با حضور فرماندار و معاونین شدند.
   در ادامه این جلسه حیدری فرماندار شهرستان پردیس در خصوص جایگاه صنعت معدن و تجارت گفتند: بعد از ادغام صورت گرفته خانواده صنعت معدن و تجارت یکی از گسترده ترین حوزه ها به دلیل ارتباط با اتحادیه و صنوف با مردم هستند.
   وی گفت : حمایت مدیران صنایع استان از   لکه های صنعتی این شهرستان نشان از عزم جدی دولت برکار آفرینی و تولید است.
   شایان ذکراست درادامه این جلسه معاونین و تنی چند از روسای شهرستان به بیان موضوعات و موارد حوزه کاری خود پرداختند.
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: