• کارگروه مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت دماوند و دانشگاه آزاد

   اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان دماوند جلسه کارگروه مشترک تعامل این اداره و دانشگاه آزاد اسلامی را برگزار کرد.

    به گزارش شاتا ، در این جلسه موسی احمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تفاهم نامه فیمابین ، اظهار داشت : در راستای اجرایی شدن اهداف اقتصاد مقاومی و اقدام و عمل درنظر است درجهت بسط و توسعه همکاری علمی، پژوهشی، آموزش و فرهنگی با در نظر گرفتن ضوابط و مفاد تفاهم نامه، توسعه کارآفرینی، تسهیل، تشویق و حمایت از فعالیتهای دانش بنیان ، ایجاد فرصت از پتانسیل ها و تولید دانش فنی درپروژه های مشترک صنعتی با دانشگاه، هدایت پایان نامه های تحصیلات تکمیلی به سوی اهداف و موضوعات پژوهشی مورد نیاز، برگزاری نشستهای تخصصی با صنایع در خصوص شناسائی نیاز بازار و توان فناوریهای جدید، ایجاد فضای مناسب برای آموزشهای مرتبط نیروهای صنعتی، برگزاری تورهای صنعتی برای اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و معرفی پتانسیل های بالقوه دانشگاه به بخش صنعت،معدن و تجارت اقدامات لازم صورت پذیرد.
    
   شناسایی یک واحد غیرمجاز بسته بندی روغن موتور در شهریار
   اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شهریارطی بارزسی واحدهای تولیدی وانبارها یک واحد غیر مجاز بسته بندی روغن موتورشناسایی گردید.
    در این واحد مقادیری روغن بشکه ای فاقد هویت و ابزار آلات بسته بندی کشف که جهت بررسی های بیشتر از روغنهای موجود جهت آزمایشات استاندارد نمونه برداری گردید.
    
   بازدید از واحد تولیدکننده تجهیزات پزشکی درشهرستان پردیس
   کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس از کارخانه تولید تجهیزات پزشکی که در تولید دستگاههای اتوکلاو فعالیت زمینه دارد بازدید نمودند و مشکلات واحدهای تولیدی را مورد بررسی قرار دادند.

   دستگاههای اتوکلاو دستگاههایی جهت استریل سازی تجهیزات پزشکی می باشد که در بیمارستانها،درمانگاهها . دندانپزشکی ها مورد استفاده قرار می گیرد و به طور کلی برای مراکزی که نیاز به استریل سازی تجهیزات پزشکی می باشد از این دستگاه استفاده می شود . این کارخانه دستگاههای اتو کلاو ایستاده و با ظرفیت بالا تولید می کند .

   برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان دماوند
   جلسه شورای اداری شهرستان دماوند با حضور خانم ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست برگزار گردید.

   در این جلسه موسی احمدی رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مشکلات زیست محیطی شهرک صنعتی دماوند (2) را عنوان نمودکه دراین راستا مقرر گردید سازمان محیط زیست  مساعدت و همکاری  نموده و دستورات لازم  را در خصوص تسهیل موانع ورفع مشکلات صادر نمایند.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: