• موفق خبر داد:

   برگزاری نمایشگاه فروش بهاره سال95 و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی دراستان البرز

   برگزاری نمایشگاه فروش بهاره سال95 و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی دراستان البرز

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری یک نمایشگاه فروش بهاره در مرکز استان و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی در سطح استان البرز خبر داد.

   به گزارش شاتا؛ « ایرج موفق »با اعلام این خبر افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و طبق مصوبه کمیسون نظارت بر سازمان های صنفی استان یک نمایشگاه فروش بهاره در مرکزاستان البرز برگزار خواهد شد.
   وی گفت: در نمایشگاه مذکور واحدهای تولیدی، آجیل وخشکبار، انواع پوشاک، کیف و کفش، مواد بهداشتی و شوینده، خشکبار، شیرینی، شکلات و مواد غذایی و ... عرضه می کنند.
   موفق در ادامه با اشاره به افزایش حجم تقاضا در بازار اشاره افزود: به منظور رفاه حال شهروندان ۳۰۰ واحد صنفی در استان البرز مجوز فروش فوق‌العاده نوروزی دریافت کرده اند.
   وی در ادامه گفت: این واحدهای صنفی باید کالاهایی شامل پوشاک، کیف، کفش، آجیل و خشکبار و انواع گوشت و مواد شوینده را با حداقل ۱۵ درصد زیر قیمت بازار به فروش برسانند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز بیان کرد: فروش فوق‌العاده این واحدهای صنفی تا ۲۵ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
   موفق در پایان افزود: با واحد های صنفی که بدون مجوز اقدام به فروش فوق العاده کنند و یا با داشتن مجوز و اعلام حراج، اجناس خود را به قیمت معمول بازار به فروش برسانند، برخورد قانونی می شود.
   گفتنی است: نمایشگاه  بهاره مرکز استان با تعداد بیش از 300 غرفه از روز یازدهم لغایت بیست و دوم اسفندماه در محل کمر بندی سه راه رجائی شهر- ضلع جنوب غربی- میدان امام خمینی ( ره)- موسسه گلستان گلشهر، برگزار می شود.

    
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: