• لازمه ی ایجاد اشتغال و امنیت پایدار در استان حمایت از تولیداست

   لازمه ی ایجاد اشتغال و امنیت پایدار در استان حمایت از تولیداست

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در کنار تولید کنندگان استان هستیم تا به یاری ایشان به اهدافی که مدنظر ما و دولت می باشد برسیم.

   به گزارش شاتا؛ «غلامعلی گنجعلی »در جلسه ی بررسی مسایل و مشکلات توزیع سیمان در مرکز استان که در تاریخ 22 دیماه سالجاری با حضور مدیران کارخانه سیمان سیستان ، رئیس اتحادیه سیمان و عاملین توزیع سیمان برگزار گردید ، اظهار داشت :  در کنار تولید کنندگان استان هستیم تا به یاری ایشان به اهدافی که مدنظر ما و دولت محترم می باشد برسیم و با توجه به شرایط حاکم موجود که موجب کاهش مصرف سیمان شده دولت از صنعت سیمان حمایت می کند  تا از این شرایط عبور کنیم   .
   وی افزود : اگر تولیدی نباشد مصرفی نخواهد بود و بخش های تولید (صنعت )، توزیع و مصرف حلقه های یک زنجیر می باشند و باید به همه ی این بخش ها توجه ویژه نمود .
   گنجعلی ابراز داشت : در بحث حمایت از تولید سیمان استان همه ی ما از تولیدکننده ، سهامدار ، پرسنل ، ناوگان حمل و نقل ، عاملین توزیع و مردم استان ذینفع خواهیم بود .
   در ابتدای این جلسه محمد رضا احسانفر رئیس کارخانه سیمان سیستان به عنوان تولید کننده در خصوص روند تولید و فروش محصولات کارخانه سیمان سیستان  از ابتدا شروع فعالیت تا نه ماهه سالجاری گزارشی ارائه و در مورد مشکلات صنعت سیمان استان در شرایط فعلی اعلام داشت : کارخانجات سیمان در کشور یا خصوصی هستند و یا سهامی عام (خصوصی و دولتی )که کارخانه سیمان سیستان کاملا خصوصی و از شرایط ویژه ای که کارخانجات سهامی عام دارند بهرمند نیست و در شرایط فعلی در بازار استان ، کارخانجات فرا استانی ورود کرده اند و بازار سیمان استان را گرفته و فروش محصولات ما با کاهش جدی مواجه شده که برای تولید استان بسیار خطرآفرین خواهد بود .
   وی در ادامه خاطرنشان کرد : با توجه به شرایط موجود ، تولید سیمان استان همکاری عاملین توزیع سیمان را به جهت خرید و فروش سیمان تولید ی استان می طلبد تا دست واسطه ها فرا استانی و افراد سود جو کوتاه شود و تولید سیمان استان حمایت شود .
   در حاشیه این جلسه رئیس اتحادیه سیمان استان و عاملین توزیع سیمان  مشکلات ، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و بر حمایت از سیمان استان تاکید نمودند و درخواست داشتند تا مسئولین بالا دستی استان  سیاست هایی در این راستا اتخاذ و به بخش دولتی در استان پیشنهاد داشتند تا ورود سیمان از استانهای دیگر رابه استان ممنوع نماید . 
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: