• رسیدگی به مشکلات 10 شرکت صنعتی و صنفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز

   رسیدگی به مشکلات 10 شرکت صنعتی و صنفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز

   مشکلات ده شرکت صنعتی و صنفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز بررسی و راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود ارائه شد.

   به گزارش شاتا؛ جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار البرز و به دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، با حضور مدیران عامل بانکها، مدیران دستگاه های اجرائی استان و جمعی از مدیران واحدهای صنعتی و صنفی در «سید حمید طهائی» در این جلسه ضمن تبریک موفقیت کشور در صحنه بین الملل اظهار داشت: مختومه شدن PMD موفقیت ملت ایران در احقاق حقوق  حقه خود در عرصه جهانی است.
   استاندار البرز با تأکید بر لزوم رفع موانع تولید و تسهیل در تجارت داخلی گفت: ایران اسلامی مهیای جهش های شتابان و تحرکات اقتصادی می شود بنابراین توجه به فعالیت های اقتصادی، برداشتن سد فرا روی کارآفرینان و فراهم ساختن حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی پیش زمینه های تحول اقتصادی کشور است.
   وی افزود:توسعه صنایع هایتک و حرکت کانون های استقرار از درون شهر به نقاط کمتر توسعه یافته رویکردی است که باید نقشه راه توسعه صنایع باشد.
   استاندار البرز با اشاره به رشد شتابان صنایع در استان البرز بیان کرد: هدایت صنوف به خارج از سکونت گاه ها و بافت داخل شهری یکی از الزاماتی است که باید در اجرای طرح های توسعه ای مورد توجه قرار گیرد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: