• امضاء تفاهم نامه دبیرخانه توسعه علوم وفناوری کشورهای اسلامی با سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی

   امضاء تفاهم نامه دبیرخانه توسعه علوم وفناوری کشورهای اسلامی با سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی

   دفتر نمایندگی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی منطقه مرکزی ایران به عنوان نخستین شعبه نمایندگی استانی با حضور مهدی کریمی قائم مقام و رئیس شورای مرکزی این دبیرخانه و محمد رضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی در اراک گشایش یافت.

   به گزارش شاتا ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در مراسم افتتاح نمایندگی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی در اراک گفت: استان مرکزی با سه هزار واحد تولیدی و صنعتی بزرگ و کوچک به عنوان دومین قطب صنایع مادر تخصصی و جهارمین قطب صنعت کشور مطرح است و پایه گذاری حضور هدفمند در بازارهای دنیا با شیوه علمی ، برند سازی و تولید محصولات صادرات محور در دستور کار این سازمان قرار دارد .
   حاجی پور افزود: کشور ایران در چند دهه اخیر ، دوره ورود به صنعت از کشاورزی و همچنین عصر فراصنعتی را پشت سرگذاشته و وارد عصر حکمت شده که پایه آن بر اطلاعات ، فناوری ، خلاقیت و نوآوری است.
   وی گفت: بازار سازی و بازار شناسی اولویت ما برای خروج از رکود و رونق تولید است و کشورهای اسلامی به عنوان ظرفیتی بزرگ در این عرصه مطرح هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خاطرنشان کرد: استان مرکزی برندهای مطرح کشور را در حوزه های مختلف دارد که می بایست با اتخاذ روش های علمی و تخصصی این برندها از  استانی ، فرا استانی و ملی به برند های بین المللی تبدیل شوند.
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: