• انتخابات داخلی سازمان نظام مهندس معدن استان البرز برگزار شد

   انتخابات داخلی سازمان نظام مهندس معدن استان البرز برگزار شد

   انتخابات داخلی سازمان نظام مهندس معدن استان البرز با حضور رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز برگزار شد.

   به گزارش شاتا؛  در این انتخابات خانم مهندس مهناز راشد شبگاهی به عنوان رئیس، آقای مهندس فرهنگ صادقی گیوی به عنوان نائب رئیس و خانم دکتر شعله ملکشاهی به عنوان دبیر سازمان نظام مهندسی معدن استان البرز انتخاب شدند.
   در این جلسه مهندس« نادعلی اسماعیلی  دهج » رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور ضمن ابراز خرسندی از شکل گیری سازمان نظام مهندسی استان البرز و تقدیر از عملکرد نمایندگی دفتر  سازمان نظام مهندسی استان تهران که در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز مستقر بوده گفت: ما باید بر این عقیده و باور باشیم که مستخدم دولت و پیشخدمت مردم می باشیم.
   وی اعضاء هیأت مدیره منتخب را بر رعایت اخلاق و احترام به مردم و تعامل با سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز توصیه و تأکید کرد: در سایه این تعاملات می توان تشکیلات سازمانی موفقی را شاهد باشیم.
   اسماعیلی دهج ، تشکیل کمیته های تخصصی تأیید صلاحیت اعضا نظام  وصلاحیت فنی و مالی متقاضیان بخش معدن ، کمیته های بررسی طرحهای اکتشافی و بهره برداری و ارجاع کار همچنین شورای انتظامی  را از وظایف سازمان دانسته که باید در اسرع وقت به آن بپردازند.
   رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی معدن استفاده از تجربیات 12ساله نظام مهندسی معدن در کشور را راهگشای نظام مهندسی معدن دانست.
   ساماندهی معادن شن و ماسه رودخانه ای استان البرز
   در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز نیز در این جلسه با بیان مختصری از ظرفیت صنعتی و معدنی استان طرح در دست اجراء تهیه شناسنامه معادن متروکه استان را از جمله راهکار های مناسب در جهت ارتقاء ظرفیت معدنی برشمرد و اشاره کرد: به منظور به منظور افزایش ظرفیت معادن درصدد شناسایی مناطق بکر در نقاط مختلف هستیم و در این رابطه اقداماتی از جمله مکاتبه با سازمان حفاظت محیط زیست به منظور بهره برداری از معادن موجود در مناطق حفاظت شده استان در حوزه البرز  مرکزی داشته ایم.
   « ایرج موفق» افزود: ساماندهی معادن شن و ماسه رودخانه ای استان البرز را که از بهترین ذخایر شن و ماسه کشور محسوب می شوند را از جمله کار های مهم حوزه معدنی استان برشمردند.
   وی، توسعه و تحول در عرصه معدن استان را در گرو تعامل دو سویه اعضاء سازمان نظام مهندسی معدن و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز دانست.

    

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: