• انعقاد تفاهمنامه فی مابین استانداری البرز و سازمان صنعت، معدن و تجارت برای واگذاری خدمات الکترونیکی به دفاتر پیشخوان

   انعقاد تفاهمنامه فی مابین استانداری البرز و سازمان صنعت، معدن و تجارت برای واگذاری خدمات الکترونیکی به دفاتر پیشخوان

   در نشست انعقاد تفاهمنامه" واگذاری خدمات الکترونیکی به دفاتر پیشخوان" با استانداری البرز، سازمان صنعت، معدن و تجارت برای واگذاری 16 خدمت طی یک برنامه زمانبندی شده اعلام آمادگی کرد.

   به  گزارش شاتا؛ سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری البرز در نشست انعقاد تفاهمنامه برای واگذاری خدمات الکترونیکی سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز به دفاتر پیشخوان اظهار داشت: راه‌اندازی دفاتر پیشخوان یکی از مهمترین اقداماتی بود که توانسته‌ایم گام مهمی را در جهت توسعه خدمات رسانی به مردم برداریم.
   «عبادالله کامکار» ادامه داد: راه‌اندازی دفاتر پیشخوان با هدف کاهش مراجعات مردمی به ادارات و جلوگیری از تلف شدن وقت و کاهش هزینه انجام شده است که با توجه به گزارشات موجود این مهم مورد استقبال قرار گرفته است.
   سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری البرز تأکید کرد: البته راه‌اندازی این دفاتر نیز با هدف ارتقا و تکریم ارباب رجوع نیز است.
   وی بیان داشت: این دفاتر توانسته‌اند در تسریع امور اداری مردم نقش بسیار مهمی را ایفا کنند.
   کامکار با تاکید بر اینکه این دفاتر در توسعه اشتغال نیز بسیار مهم بوده است گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مراجعه کنندگان در ادارات نیز امری مهم است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
   سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری البرز با بیان اینکه توسعه خدمات رسانی به مردم از مهمترین وظایف دستگاه‌های خدمات رسان است افزود: مدیران در دستگاه‌های مختلف و کارکنان ادارات باید تکریم ارباب رجوع را از مهمترین اولویت‌های خود دانسته و خدمت به مردم را از اهم وظایف خود بدانند.
   در ادامه این نشست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز برای واگذاری 16 خدمت طی یک برنامه زمانبندی شده اعلام آمادگی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: