• انشست مشترک واحدهای فرآوری سنگ با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت

   انشست مشترک واحدهای فرآوری سنگ با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت

   انشست مشترک واحدهای فرآوری سنگ با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت

   نشست مشترک واحدهای فرآوری سنگ با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی بمنظور رفع پاره ای از مشکلات برگزار شد.


   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛‌ در جریان سفر « حاجی پور» به شهرستان محلات و به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی سنگ ، جلسه ای در محل انجمن سنگ محلات برگزار شد .
   برپایه این گزارش ؛ مشکلات عدم تامین مواد اولیه خام از معادن محلات ، افزایش قیمت  سنگ کوپ ، وجود دلالان متعدد ، فرسوده بودن خطوط تولید و همچنین اعتراض به نحوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده موضوعاتی بود که از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی سنگ مطرح شد .
   این گزارش می افزاید : در این جلسه حاجی پور با اشاره به وجود ضایعات  بیش از حد واحدهای فرآوری سنگ ، بر بازسازی ، نوسازی و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا تاکید نموده  و افزود : قطعا" برای ورود به بازارهای بین المللی این امر بسیار مهم و ضروری است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی  گفت : به منظور حذف دلالان  و کاهش خام فروشی ، کارشناسان سازمان با جدیت  در حال رصد و شناسایی اشخاص حقیقی و حقوقی  هستند که با دریافت مجوز فرآوری و اخذ زمین از شرکت شهرکهای صنعتی ، متاسفانه نه تنها واحدی ایجاد ننموده اند بلکه از زمین بعنوان انبار سنگ استفاده می نمایند بنابراین پس از محرز شدن این موضوع، اقدام قانونی در جهت لغو  مجوز این اشخاص صورت خواهد پذیرفت . 

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: