• افتتاح چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته

   در استان مرکزی رخ داد:

   افتتاح چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته

   افتتاح چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته

   چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی غرب کشور با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی افتتاح شد .


   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران ( شاتا)؛‌ رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی در حاشیه مراسم افتتاح و بازدید نمایشگاه مذکور گفت :  بی شک برگزاری نمایشگاه‌ها یکی از ابزارهای مهم در شناسایی نیاز مشتریان و همچنین معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی و خدماتی به بازارهای مختلف می‌باشد و  باعث ایجاد رقابت‌های سالم داخلی و بین المللی می‌گردد.
   حاجی پور با اشاره به وجود زیرساختهای مناسب استان برای سرمایه گذاری در بخشهای مختلف تولیدی تاکید کرد : این سازمان آمادگی دارد به صورت ویژه از سرمایه گذاران حوزه صنعت ساختمان حمایت نماید. وی همچنین از تولیدکنندگان این حوزه خواست تا به منظور خروج از رکود ، با تولید محصولات صادرات محور حضور خود را در بازارهای بین المللی ارتقاء دهند .
   گفتنی است: این نمایشگاه در فضایی به وسعت 5 هزار متر مربع و با حضور بیش از 55 شرکت آماده بازدید علاقمندان و فعالان این حوزه می باشد .نمایشگاه مذکوراز هفتم الی دهم مهرماه دایر می باشد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: