• رئیس سازمان صنعت کردستان برنقش شهروندان در آرامش بازارتاکید کرد

   رئیس سازمان صنعت کردستان برنقش شهروندان در آرامش بازارتاکید کرد

   در هفته سوم تیر ماه امسال79 مورد گزارش مردمی دریافت شد که در رسیدگی به آنها 27 مورد تخلف احراز گردید که حاکی از نقش شهروندان در آرامش بازار است.


   به گزارش شاتا ، رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کردستان گفت: در هفته سوم تیرماه سال جاری در مجموع 2 هزارو 288مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   محمد دره وزمی با بیان کشف 95مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه85 فقره پرونده برای واحد های مختلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.
   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 135 میلیون 18 هزار و 550ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 79مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 27 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   دره وزمی  در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: