• کشف کارگاه متلقب، لوازم خانگی در شهرستان بانه

   کشف کارگاه متلقب، لوازم خانگی در شهرستان بانه

   با بررسی های بعمل آمده تعداد 12 دستگاه ماشین لباسشوئی و 2 دستگاه ماشین ظرف شوئی که توسط یک نفر در کارگاه غیر مجاز، مورد بازسازی و رنگ آمیزی قرار می گرفت، کشف و ضبط گردید.

   به گزارش شاتا ، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بانه گفت: در حال حاضر ورود کالاهای بی اصالت و بد کیفیت به بازار بانه و فروش آن توسط تعدادی از بازاریان، دغدغه اصلی اصناف این شهرستان است و واحد بازرسی این اداره با هرگونه بی نظمی در بازار برابر قانون برخورد خواهد کرد.
   حسن طهماسبی اظهار داشت: در برهه های مختلف زمانی شاهد عدم رضایت از میزان حق خود از طرف تعدادی افراد سود جو هستیم که بخاطر دستیابی به سود بیشتر حاظر به بد نام کردن قشر عظیمی از افراد پاک دست و دارای کرامت و مناعت طبع هستند. که با اقدام خود در دراز مدت موجب کساد شدن بازار و وارد آمدن ضربات جبران ناپذیری برای آن منطقه خواهد شد.
   وی افزود: در همین راستا واحد بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بانه با توجه به رسالت و وظیفه ای که در این راستا دارد بطور فعالانه و با پیگیری تمام، با هرگونه تخلف در حوزه مسئولیتی خود با هرگونه تخلفی مقابله می کند.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بانه خاطر نشان کرد: در پی گزارشات مردمی مبنی بر وجود کارگاهی در یکی از محلات شهر که اقدام به تقلب کالا می کند، گزارش در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگی قبلی با ریاست محترم تعزیرات حکومتی، دادستانی محترم و با حضور پرسنل زحمتکش مبارزه با کالای قاچاق نیروی انتظامی شهرستان بانه و بازرسین این اداره  در محل مورد نظر حاضر شدند.
   طهماسبی گفت: پس از بررسی های بعمل آمده تعداد 12 دستگاه ماشین لباسشوئی و 2 دستگاه ماشین ظرف شوئی که توسط یک نفر در کارگاه مورد بازسازی و رنگ آمیزی قرار می گرفت، کشف و ضبط گردید. پرونده جهت بررسی و صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.
   وی تصریح کرد: واحد بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت بانه به دلیل گستردگی و تنوع فعالیتها در این شهرستان و برای اجرای هرچه بهتر رسالتهای خود نیازمند همکاری همه ارگان ها و بویژه خود مردم و بازاریان محترم است. که باید جلوی اصناف نماهایی که بی محابا اقدام به این قبیل کارها که موجب بدنامی بازار می شود را گرفته و اجازه انجام چنین اقدامی را به این افراد سودجو ندهند.
    
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: