• رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان:

   اصناف و بازاریان لرستان مدافع روحانیت و نظام هستند

   اصناف و بازاریان لرستان مدافع روحانیت و نظام هستند

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: اصناف و بازاریان ثابت کردند در طول تاریخ همیشه مدافع روحانیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.


   به گزارش شاتا ،  قدرت الله ولدی در همایش روز ملی اصناف که در هتل آرشین خرم آباد برگزار شد، گفت: اصناف و بازاریان ولی نعمت ما هستند و ما خادم این عزیزان هستیم.
   وی افزود: اصناف و بازاریان ثابت کردند در طول تاریخ همیشه مدافع روحانیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند.
   ولدی تصریح کرد: از شهرداری ها و بانک ها و سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی انتظار داریم که اصناف و بازاریان را از خود بدانند و نهایت همکاری را با این عزیران داشته باشند.
   وی افزود: به دلیل نقش انکار ناپذیر بازار در پیشبرد اهداف نظام، رفع مشکلات و معضلات موجود در آن نیز از مهمترین برنامه‌های ماست و لذا لازم است با مسأله شناسی و آسیب شناسی‌، مسائل و مشکلات موجود در این بخش شناسایی شود تا با چاره اندیشی نسبت به حل و فصل آنها اقدام نماییم‌.
   وی با بیان این که اصناف همیشه پشتیبان نظام بوده و هستند، گفت: خوشبختانه در استان لرستان تعامل بسیار خوبی بین اتاق اصناف مرکز استان و سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان‌ برقرار است.
   وی، کسب روزی حلال را از ویژگی های اهل تقوا و از برترین عبادت هاست برشمرد و اضافه کرد: رعایت انصاف، پرهیز از کم فروشی، جلوگیری از احتکار و همچنین مراعات اصول شرعی در خرید و فروش از ویژگی های بارز اصناف لرستانی است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: اصناف و بازاریان به عنوان قشر مولد اقتصادی جامعه سعی دارند با رعایت موازین اسلامی در چارچوب حدود قوانین حرکت کنند.
   وی ابراز امیدواری کرد که در سایه نظام جمهوری اسلامی اصناف و بازاریان بتوانند همچون همیشه خدمتگزار نظام و ملت باشند.
   در پایان این مراسم از رؤسای اتحادیه‌ صنف شهرستان خرم‌آباد تقدیر به عمل آمد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: