• تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در کنار یکدیگر باشند

    تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در کنار یکدیگر باشند

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: اگر مردم و تولیدکنندگان همدیگر را پذیرفته باشند و در کنار یکدیگر باشند، دیگر مشکلی نخواهیم داشت و این خود احترام به حقوق مصرف کنندگان است.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛« سید محمود نوابی» در دومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان خراسان رضوی، اظهارداشت: عملکرد همه بنگاه های اقتصادی متقاضی این گواهینامه کاملا هوشمندانه و دارای ارزش ویژه است چرا که این واحدها خود را در معرض ممیزی و آزمون هیات های داوری و مردم قرار می دهند.
   وی با اشاره به اینکه  اغلب کالاهای داخل بازار، قاچاق هستند، گفت: این امر ضربه زیادی به تولید داخلی وارد کرده و فرهنگ مصرف را در بین مردم تغییر می‌دهد.
   نوابی با بیان اینکه باید شرایطی به وجود آید تا خریدار ، خود را ناچار به خرید یک محصول نداند، افزود:  تمامی تولیدکنندگان ، خود به نوعی مصرف‌کننده هستند و تعارضی بین حمایت‌ از حقوق مصرف‌کننده و تولیدکنندگان نیست.
   وی با اشاره به برخی چالش ها و آسیب های متوجه به حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خاطر نشان کرد: در بخش بیمه، در حوزه بانک ها و در برخی حوزه های اجتماعی بایدهایی وجود دارد که لازم است در راستای صیانت از حقوق شهروندان و به دور از شعارزدگی به سمت ایفاء حقوق به حقه ایشان حرکت نماییم.
   وی اظهارداشت: حق الناس مقدم بر حق ا... است و در جامعه اسلامی ، این فرهنگ که همان رعایت حقوق مصرف کنندگان است باید نهادینه شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: