• نرم افزار و بانک جامع اطلاعات فنی صندوق راه اندازی شد

   نرم افزار و بانک جامع اطلاعات فنی صندوق راه اندازی شد

   مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: شفافیت در آمار و اطلاعات و کوتاه کردن فرآیند خدمات رسانی به صادرکنندگان هدف اصلی راه اندازی نرم افزار جامع صندوق است.

   به گزارش شاتا از صندوق ضمانت صادرات ایران، نرم افزار بانک جامع اطلاعات صندوق در مراسمی با حضور طاهر شه حامد، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل و جمعی از مدیران صندوق رسما افتتاح شد.
   برپایه این گزارش ؛« طاهرشه حامد »در آیین راه اندازی و معرفی این نرم افزار اظهار داشت: دسترسی به آمار یکپارچه و به هنگام، دارای شفافیت و دقت بالا همواره یکی از دغدغه های مدیریتی در صندوق بود که خوشبختانه با راه اندازی این بانک جامع این معضل برطرف شده و امکانات بی نظیر موجود در آن امکان گزارش گیری دقیق و به روز را برای مدیران صندوق فراهم می نماید. امکانات موجود در داشبورد مدیریتی این سیستم شرایط اخذ انواع خروجیها را فراهم ساخته و تصمیمات مدیریتی و فنی و تخصصی را برای بخشهای صدور بیمه نامه ها و ضمانت نامه ها به سهولت فراهم خواهد نمود.
   مدیر عامل صندوق ضمن تشکر از تلاش یکساله افراد دست اندر کار راه اندازی این پروژه افزود: به تدریج این نرم افزار از حیطه بخشهای فنی و صدور صندوق فراتر رفته و سایر نرم افزارهای مالی، حقوقی، اداری و دبیرخانه متمرکز در آن تلفیق خواهد شد به نحویکه امکان خدمات رسانی مناسب و سریع به مشتریان را فراهم می نماید. همچنین ارباب رجوع و جامعه ذینفعان را از مراجعه مستقیم به بخشهای مختلف برای تسریع در پیشرفت پرونده خود بی نیاز می کند.
   شفافیت در اطلاع رسانی دقیق به جامعه ذینفعان از طریق پیام کوتاه از دیگر ویژگیهای این نرم افزار بوده به نحویکه مشتریان به سهولت از طریق تلفن همراه خود از پیشرفت کار در هر مرحله از صدور، وثیقه سپاری، اعتبارسنجی و غیره و حتی نواقص مدارک در پرونده خود مطلع خواهند شد.
   وی همچنین به قابلیتهای نظارتی این سیستم اشاره داشت و گفت: با توجه به پویا بودن این سیستم امکان نظارتهای مدیریتی و دقیق بر فرآیندها و توقف احتمالی پرونده ها در هر بخش برای مدیران ارشد صندوق فراهم بوده و همین امر موجب سرعت عمل در خدمات رسانی به جامعه ذینفعان خواهد شد.
   وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری تمامی بخشهای صندوق شاهد بهبود و کامل تر شدن این نرم افزار باشیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: