• توزیع 600تن برنج وارداتی با قیمت ستاد تنظیم بازار در استان بوشهر

   توزیع 600تن برنج وارداتی با قیمت ستاد تنظیم بازار در استان بوشهر

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع ۶۰۰ تن برنج وارداتی با قیمت ستاد تنظیم بازار خبر داد و گفت: برنج وارداتی به قیمت هرکیلو ۱۸۵۰۰ تومان در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف قرار گرفت.

   به گزارش شاتا، سیدحسین حسینی در گفتگو با خبرنگاران در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با تاکید بر نظارت مستمر بر قیمت کالا و اجناس در بازار افزود: بازرسی و نظارت بر قیمت اجناس به ویژه کالاهای اساسی همواره انجام می‌شود و در این راستا با متخلفان برخورد می‌شود.
   وی با بیان اینکه برای تامین کالاهای اساسی مردم برنامه‌های مهمی اجرا شده است گفت: برای تامین برنج مورد نیاز مردم با قیمت ستاد تنظیم بازار اقدامات مهمی انجام شده است که بر اساس ترخیص محموله‌های ترخیصی از گمرک بخشی به استان بوشهر اختصاص می‌یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع 600 تن برنج وارداتی با قیمت ستاد تنظیم بازار خبر داد و گفت: برنج وارداتی به قیمت هر کیلو 18 هزار و 500 تومان در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف قرار گرفته است و بسته‌های 10 کیلوگرمی با قیمت 185 هزار تومان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
   حسینی، با اشاره به تامین شکر به قیمت مصوب افزود: در این راستا شکر با قیمت 8700 تومان برای هر کیلوگرم از طریق مراکز عرضه به ویژه فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها توزیع می‌شود.
   وی، با اشاره به تامین روغن مورد نیاز مردم خاطر نشان کرد: علاوه بر تامین روغن مورد نیاز مردم، 600 تن روغن واحدهای صنف صنعت با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار تامین و توزیع شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: