• پیشگامی صاحبان صنایع در مسیر توسعه صنعتی استان آذربایجان شرقی/ تقدیر از صاحبان صنایع در مقابله با بیماری کرونا

   پیشگامی صاحبان صنایع در مسیر توسعه صنعتی استان آذربایجان شرقی/ تقدیر از صاحبان صنایع در مقابله با بیماری کرونا

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از تلاش های جامعه صنعتی استان در سال جهش تولید ، از صاحبان صنایع به عنوان پیشگامان مسیر توسعه صنعتی استان یاد کرد .

   به گزارش شاتا، حبیب امین زاده در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن ، ضمن اشاره به همت والای صنعتگران تلاشگر استان آذربایجان شرقی ، گفت : همراهی جامعه صنعتی بسیار قابل تقدیر بوده و حمایت ازتوسعه واحدهای تولیدی در سال جهش تولید ، حمایت از تولید ، اشتغال و توسعه را در پی خواهد داشت .

   وی با بیان اینکه در هر لحظه منتظر انتقاد صنعتگران و جامعه فکری استان به ویژه اصحاب رسانه هستیم ، ادامه داد : تنها از طریق بهبود مستمر فرایندها می توانیم کارنامه پر انتقادمان را اصلاح نماییم .

   رئیس سازمان صمت استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مقررات حاکم بر صنعت، همیشه بر پایه همراهی جامعه صنعتی استان در حال اجراست، افزود : انتظار می رود تمامی برنامه ریزی های صنعتی فرایند محور، ساختار محور و براساس دستور العمل ها باشد.

   امین زاده گفت : همه باید در مدار قانون حرکت کنیم و مدیران استان نیز در جهت همکاری و کمک به صنعت، بویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا عزم جدی دارند .

   در ادامه این نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن آذربایجان شرقی نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مسائل حاکم بر جامعه صنعتی استان پرداختند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: