• روند توزیع روغن در استان فارس هفته‌های آینده بهتر می شود/ مردم متناسب با نیاز خود خرید کنند

   روند توزیع روغن در استان فارس هفته‌های آینده بهتر می شود/ مردم متناسب با نیاز خود خرید کنند

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از مردم خواست خرید روغن را متناسب با نیاز خود انجام دهند چرا که در هفته های آینده فراوانی بیشتری در بحث روغن خواهیم داشت.

   به گزارش شاتا، وحیدرضا محمودزاده افزود: مواد اولیه روغن خوراکی از محل واردات تامین می شود که در حال حاضر ترخیص روغن خام از گمرک ها صورت گرفته و روغن خام در روزهای گذشته در اختیار کارخانه های روغن کشور قرار داده شده است.

   وی ادامه داد: کارخانه های روغن کشور در حال تصفیه ، بسته بندی، بارگیری و ارسال روغن ها به استان های مختلف هستند.

   معاون سازمان صمت استان فارس افزود: استان فارس با توجه قابلیت ها، عاملان قوی و شبکه های توزیع خوبی که دارد، به سمت کارخانه‌های کشور در هفته گذشته رفته و شروع به جذب روغن ها کرده که به تدریج در حال توزیع است.

   معاون سازمان صمت استان فارس همچنین به فعالیت کارخانه روغن نرگس شیراز اشاره کرد و گفت: این کارخانه در چرخه تولید و توزیع روغن قرار دارد.

   محمودزاده ادامه داد: پیگیری شده که روغن خام نیز در حد نیاز در اختیار این کارخانه داده شود.

   وی اضافه کرد: از ظرفیت کارخانه نرگس شیراز برای تامین نیاز مردم استفاده کردیم و اگر این کارخانه نبود قطعا مشکلات بیشتری داشتیم، از توان کارخانه استفاده می شود و مسئولان کارخانه قول دادند نهایت تلاش خود را بکار بگیرند و با اضافه کردن شیفت های کاری، نیاز مردم استان را تامین کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: