• پلمپ ۵۶ واحد صنفی متخلف در خوزستان در دو روز اول طرح اعمال محدودیتهای کرونایی

   پلمپ ۵۶ واحد صنفی متخلف در خوزستان در دو روز اول طرح اعمال محدودیتهای کرونایی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۵۶ واحد صنفی متخلف در شهرهایی از استان که طرح اعمال محدودیتهای کرونایی در آنها اعمال شده، طی ۲ روز اول اجرای طرح پلمپ شدند.

   به گزارش شاتا، نظری افزود: از یکم آذرماه محدودیت های سراسری کرونایی در شهرهای قرمز کشور و در استان در اهواز، باوی و مسجد سلیمان اجرا شده است.

   وی گفت: بر اساس این دستورالعمل اصناف غیرضروری اجازه فعالیت به مدت ۲ هفته را در این مناطق ندارند و در صورتی که واحد صنفی این ابلاغیه را اجرا نکند با آن برخورد خواهد شد.

   نظری ادامه داد: در روزهای اول و دوم این طرح از سه هزار و ۳۹۲ واحد صنفی در این مناطق بازرسی شدند و ۲ هزار و ۷۵۸ مورد تذکر و اخطار از سوی بازسان این سازمان اعلام شد.

   رییس سازمان صمت استان خوزستان بیان کرد: در مرحله سوم شدت گرفتن ویروس کرونا در استان که از اوایل آبان ماه امسال بود از ۲۰ هزار و ۱۹۹ واحد صنفی در سطح استان بازرسی شد که ۶۱۸ واحد به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شدند.

   وی با اشاره به اینکه از این تعداد واحد صنفی ۷هزار و ۵۶۸ مورد تذکر گرفتند افزود: در این مدت ۴۸۲ مورد گشت مشترک توسط بازرسان سازمان صمت و دستگاه های ناظر استان از واحدهای صنفی انجام گرفت.

   از اول آذرماه محدودیت‌های کرونایی در شهرستان های اهواز، باوی و مسجد سلیمان که در شرایط قرمز کرونایی هستند همچون سراسر کشور به مدت ۲ هفته اعمال شده است.

   در این طرح واحدهای صنفی غیرضروری به غیر واحدهای صنفی عرضه کننده مواد غذایی و نانواییها به مدت ۲ هفته اجازه فعالیت ندارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: