• تشدید نظارت بر بازار در گیلان/ قیمت رسمی سیمان به‌زودی اعلام می‌شود

   تشدید نظارت بر بازار در گیلان/ قیمت رسمی سیمان به‌زودی اعلام می‌شود

   معاون بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به تداوم نظارت و بازرسی‌ها در بازار گفت: قیمت سیمان به‌صورت رسمی به واحدهای عرضه‌کننده اعلام می‌شود.

   به گزارش شاتا، مهدی نقدی، افزایش قیمت محصولات لبنی و شیر خام را مورد اشاره قرار داد و افزود: بسیاری از محصولات لبنی با توجه به افزایش قیمت شیرخام، تغییر قیمت داشته و به همان میزان واحدهای صنفی نیز براساس مصوبه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان کشور مجوز افزایش قیمت دارند.

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گیلان خاطرنشان کرد: آن دسته از واحدهای صنفی که بخواهند محصولات لبنی را بالاتر از قیمت مصوب به‌دست مصرف‌کننده برسانند مرتکب گران‌فروشی شده‌اند و با گرانفروشان برخورد قانونی خواهد شد.

   نقدی با بیان اینکه نظارت و بازرسی‌ها بر واحدهای صنفی و بازار همچنان ادامه دارد ابراز داشت: در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت‌ها در بخش‌های مختلف از جمله لاستیک، دان مرغ و‌ کالای روغن نیز بوده‌ایم و پس از آن شیرخام و محصولات لبنی نیز افزایش قیمت پیدا کرد.

   وی با اشاره به افزایش قیمت سیمان به ‌دلیل مباحث مربوط به حمل ونقل و افزایش کرایه حمل و نقل تصریح کرد: پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شده و این موضوع در جلسه ستاد تنظیم بازار استان بررسی و مطرح شد.

   نقدی با بیان اینکه در همین هفته قیمت سیمان به‌صورت رسمی و مصوب به واحدهای صنفی‌ اعلام می‌شود تصریح کرد: طی جلساتی قرار شد اداره‌ کل راهداری، قیمت مشخصی بابت حمل‌ و نقل آن اعلام کند و ما براساس همان نرخ، قیمت سیمان برای مصرف‌کننده در واحدهای عرضه‌کننده را مشخص ‌کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: