•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : در راستای حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در سطح فروشگاه های بزرگ از 69 واحد بازرسی به عمل آمد که تعداد 76554 عدد کالای قاچاق کشف و ضبط ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید ویژه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی استان خبر داد و گفت: با توجه به توانمندی های بسیار بالایی که در بخش تولید ماشین آلات فرآوری سنگ ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در جلسه میز ملی خدمات دریایی،حمل و نقل و ترانزیت که با حضور اشرفی معاون استاندار و اسکندری مدیر کل دفتر خدمات صادرات سازمان توسعه تجارت ایران در محل ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: برای فراهم کردن زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس جهت حضور سرمایه گذاران ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون واحدهای بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در اولویت رسیدگی قرار دارند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین گفت: ۱۵ طرح ملی صنعتی و تولیدی امسال با یک هزارو 200 میلیارد تومان اعتبار در استان قزوین که در حال حاضر ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بهره برداری می رسند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به افزایش میزان صادرات از استان سمنان گفت: ۱۴۴ هزار تن کالا در ۴ ماهه نخست امسال از استان سمنان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: دو هزارو 78 نفر به اشتغال این استان در 5ماهه امسال در بخش خدمات اضافه شده است که این رقم افزایش 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در جلسات کمیته فرعی ستاد تسهیل و رونق تولید ، 40 طرح صنعتی و 35 طرح کشاورزی با حضور کارشناسان بانک های عامل و دستگاههای اجرایی بررسی شده که از ...
   مدیرعامل شرکت سیمان خاش سیستان و بلوچستان گفت: توانمندی های این شرکت در قالب برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانیا «Buildexpo» به نمایش گذاشته شد.