• انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض است/ برخی رسانه‌ها با رویکرد "زرد" بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند

      روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران :

      انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض است/ برخی رسانه‌ها با رویکرد "زرد" بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند

       انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض است/  برخی رسانه‌ها با رویکرد "زرد" بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند

      در پی درج گزارشی در برخی رسانه ها تحت عنوان ماجرای دست نوشته نعمت‌زاده در واردات غیر قانونی خودرو/ نقش شریعتمداری در کشف فساد چه بود؟" روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، جوابیه‌ای صادر و اعلام کرد: انتصاب فردی از سوی معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض بوده و از طرق قانونی صحت ادعای این گزارش مورد پیگیری واقع خواهد شد.

      به گزارش شاتا، متن این جوابیه به شرح زیر است:

      علیرغم تلاشهای مکرر برای تنویر افکار عمومی و درخواست‌های مکرر از برخی رسانه‌ها برای پایبندی به اخلاق رسانه‌ای، برخی وابستگان به جریان غنی رسانه‌ای کشور که خود را منتسب به این ستون روشنفکرانه جامعه و دروازه آگاهی مردم می‌دانند، با اصرار بر رویکرد "زرد" خود و با بهره‌مندی از حمایت منابع مالی سودجویان این تخلف، اقدام به نشر اکاذیب کرده و بذر بدبینی و نا امیدی در جامعه می‌پراکنند.

      اگرچه این افراد در برابر خیل عظیم و سازنده اصحاب رسانه که با پایبندی به رسالت کاری خود رکن مشخص چهارم دموکراسی لقب می‌گیرند، اندک هستند، لکن هر سکوت و مدارایی را تأییدی بر خطای علمی و عملی خود قلمداد کرده و منافع کوتاه مدت خود را ارجح بر منافع هم صنفان و هم میهنان خود می‌پندارند.

      این روابط‌عمومی با اعتقاد و اعتماد به عملکرد رسانه‌ها در نظارت اجتماعی همواره و همچنان خود را سرباز این پیام‌آوران توسعه اجتماعی می‌داند.

      نقش وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و حراست وزارت متبوع در برخورد با هرگونه فساد در بدنه بزرگ این وزارتخانه مورد تأکید و مباهات است.

      انتصاب فردی از سوی معاون محترم صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام ثبت سفارش غیرقانونی کذب محض بوده و از طرق قانونی صحت ادعای این گزارش مورد پیگیری واقع خواهد شد.

      اعلام مشاهده ثبت سفارش غیر متعارف از سوی سازمان توسعه تجارت ایران و از طریق مکاتبه رسمی اعلام و در کنار همکاری تام با مراجع نظارتی ذیربط، تحلیلی از احتمالات مختلف که می‌توانسته در این تخلف نقش داشته باشد، ارایه شده است.

      نقل قول‌های منتسب به معاون محترم صادراتی وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران در این گزارش، غیر شفاف، مخدوش و غیر واقع است.

      سازمان توسعه تجارت ایران هرگونه تهمت و افترا به کارکنان این سازمان پیش از احراز تخلف را قویاً از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری می‌کند، همانگونه که به موازات با بیش از 9 نهاد نظارتی در شناسایی و مجازات متخلفان همکاری تام دارد.

      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
      کد امنیتی:
       
Page created in 2.5482449531555 seconds.
memoryUsage : 42825Kb