1400/04/04  
 
پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۲۷ ۵۴
چچ
رشد 46 درصدی صدور جواز تأسیس ایجادی در آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی اعلام کرد:

رشد 46 درصدی صدور جواز تأسیس ایجادی در آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با تأکید بر افزایش علاقه مندی به سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی ، از صدور 331 فقره جواز تأسیس ایجادی و رشد تقریبی 46 درصدی این بخش، در2 ماهه اول سال جاری خبر داد .

به گزارش شاتا، حبیب امین زاده با بیان اینکه برنامه های لازم براساس محورهای ابلاغی وزارت صمت در سال " تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " تدوین شده است ، گفت : بیشترین صدور جواز تاسیس ایجادی مربوط به شهرک های صنعتی شهرستانهای تبریز، آذرشهر و شبستر می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد : در دو ماهه اول امسال، بیشترین صدور جواز ایجادی مربوط به گروه‌های صنعتی محصولات غذائی و آشامیدنی‌ها ، ساخت منسوجات ، کاغذ و محصولات کاغذی ، مواد و محصولات شیمیائی، محصولات ازلاستیک و پلاستیک ، محصولات فلزی فابریکی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات بوده است.

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه با صدور 40 فقره جواز تأسیس توسعه ای تا پایان اردیبهشت ماه ، نسبت به سال گذشته رشد 54 درصدی داشته ایم ، افزود : این امر نشان دهنده افزایش علاقه مندی واحدهای تولیدی استان به افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات تولیدی بوده و بیشترین صدور جواز توسعه ای در گروههای صنعتی محصولات غذائی و آشامیدنی ها ، انتشار، چاپ و تکثیر و ساخت مواد و محصولات شیمیائی می باشد .

وی با اعلام اینکه از یک هزار و 431 طرح در دست اجرا در استان آذربایجان شرقی ، 867 طرح پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد داشته است، خاطر نشان کرد : پیش بینی می شود ، طرح های در دست اجرای استان با سرمایه 18.648 میلیارد تومان ، زمینه اشتغال 39 هزار و 584 نفر را فراهم کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2824659347534
Query time: 2.6041289965312